Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php:6) in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/libraries/joomla/session/session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php:6) in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/libraries/joomla/session/session.php on line 462
INSPIRACE

ODBORNE CLANKY

10 otazek pro ředitele zmen

Jako vůdcové nemáte žádnou kontrolu nad tím, jak rychle se bude rozvíjet trh nebo jak moudře bude stát podporovat podnikání. Můžete však kontrolovat své uvažování a instinkty.
Je čas něco dělat - a dělat něco jiného. Článek proto shrnuje

 

 

10 tipu pro jednani v Cine

Čínská pracovní kultura se v mnohém liší od evropských či amerických zvyků. Server expatinfodesk.com proto přišel s desaterem doporučení, čemu by se měli vyhnout zaměstnanci vyslaní právě do Číny.

 

 

Cim se lisi ti nejlepsi?

Již 14 let pracuji jako trenér a kouč a pomáhám lidem růst. Za tu dobu jsem pracovala s mnoha úspěšnými lidmi. Co činí ty nejlepší nejlepšími?

 

 

6 rad pro obnovení energie 

Pracujete déle, trávíte více času na poradách a méně na dovolených, řešíte stále více e-mailůoběd stačíte sníst maximálně u pracovního stolu? Stal se požadavek dělat více s méně zdroji vaší noční můrou?

 

Co vsechno byste meli vedet o neefektivních poradách

Seděli jste někdy na poradě jen proto, abyste pochopili, že skutečné problémy se ve vaší firmě řeší mimo porady? Nevěděli jste po skončení porady, jaký byl vlastně její smysl? Pak jste pravděpodobně zažili tzv. efekt mýdlové opery – byli jste na jedné poradě, pak jste několik dalších vynechali a nakonec zjistili, že jste o nic nepřišli. Přináším Vám proto dvanáct tipů, jak porady organizovat tak, aby nebyly zbytečné.