Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php:6) in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/libraries/joomla/session/session.php on line 462

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/53227/virtual/www/index.php:6) in /data/web/virtuals/53227/virtual/www/libraries/joomla/session/session.php on line 462
Cim se lisi ti nejlepsi?

 

Cim se lisi ti nejlepsi?

Již 14 let pracuji jako trenér a kouč a pomáhám lidem růst. Za tu dobu jsem pracovala s mnoha úspěšnými lidmi. Co činí ty nejlepší nejlepšími?

 

 

- Ti nejlepší vědí, co chtějí. Jejich vize je jasná. V určitém momentu si uvědomí, čeho chtějí dosáhnout. Naleznou svůj zápal a chtějí dosáhnout velikosti.

- Ti nejlepší chtějí více. Nepřemýšlejí jen o tom, jak se stát nejlepšími, ale jednají tak, aby toho dosáhli. Mají velkou kapacitu pro práci. Dělají věci, které by jiní nedělali a věnují jim více času.

- Ti nejlepší se chtějí stále zlepšovat. Hledají způsoby, jak se učit, zlepšovat a růst. Učí se celý život. Jsou otevření zpětné vazbě.

- Ti nejlepší dělají běžné věci lépe než ostatní. Nejsou celkově o tak moc lepší než ostatní. Jsou pouze o trochu lepší v hodně věcech. Úspěch není složitý. Ti nejlepší nedělají nic jiného než ostatní, pouze jsou lepší v běžných věcech.

- Ti nejlepší se umí plně zkoncentrovat na práci. Dokáží se úžeji soustředit na to, co dělají.

- Ti nejlepší jsou mentálně silnější. Dokáží překonat problémy svou duševní silou. Umějí se zbavit překážek, zůstat klidní, soustředění a uchovat si energii tam, kde je to potřeba.

Ti nejlepší umějí překonat strach. Každý se něčeho bojí. Ti nejlepší však před svým strachem neutíkají ani jej neignorují. Stavějí se mu čelem a bojují proti němu.

- Ti nejlepší se chytají příležitosti. Uprostřed své práce nepřemýšlejí, zda vyhrají či prohrají, jde jim o to nepřehlédnou příležitost. Nenechávají se řídit situacemi, ale sami je určují.

- Ti nejlepší zanechávají odkaz. Žijí a pracují s širším smyslem. Zanechávají odkaz tím, že jejich život není jen o nich samotných. Tím se z úspěšných stávají významnými.

- Ti nejlepší pomáhají lidem okolo, aby se stali lepšími. Inspirují svým chováním ostatní, a zvyšují tak jejich vlastní standardy. To platí pro pracovní i osobní život. Irena Staňková