Články

Trénink

poradenstviVšechny naše tréninky jsou postaveny na filozofii „OD KNOW HOW K SHOW HOW“.  Z naší dlouholeté praxe na poli tréninků vyplývá, že lidé mají znalosti, které však ne vždy uplatňují v praxi. Mnozí dokáží o tématu dlouze a sofistikovaně hovořit, ale „skutek utek“. Naše tréninky proto kladou důraz na vědomé uplatnění poznatků v praxi: „VÍM A VĚDOMĚ DĚLÁM“. Tato změna v přístupu a chování účastníků tréninků se děje prostřednictvím cílevědomé a metodické práce trenéra, který dokáže účastníky motivovat a nadchnout pro změnu. Trenér pozitivně pomáhá změnit přístup, chování a zažité stereotypy. Ať už jste na jakékoliv úrovni, pomůžeme Vám být lepší.

 Naši klienti nejčastěji říkají, že oceňují naše „jednoduché, praktické, rozumné a užitečné“ přístupy, které lze okamžitě převést do každodenní praxe s jednoznačným přínosem pro ně i jejich společnost.

Trenér ke každému účastníkovi přistupuje individuálně dle jeho potřeb a pomáhá mu v jejich naplnění. Zaměřujeme se na odhodlání jedince dosáhnout vyššího výkonu.